Inspiráló kulturális élmény Tiszafüreden

2023. december 15-én a Tiszafüredi Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola diákjai különleges élményben részesültek, amikor részt vettek a Déryné Program KultUp alprogramjának előadásán. Az esemény során a helyi diákok elmélyülhettek a kulturális örökségünk izgalmas világában, és inspiráló előadásokat hallgathattak meg.

Az ilyen programok nemcsak szórakoztatják a diákokat, hanem hozzájárulnak ahhoz is, hogy jobban megismerjék és megszeressék a magyar kultúrát és hagyományokat. A Déryné Program célja, hogy a fiatalok számára elérhetővé tegye a művészeti értékeket, és ezen a napon sikeresen el is érte ezt a célt.

Köszönjük a Déryné Programnak és minden szervezőnek, hogy lehetőséget biztosítottak erre az inspiráló élményre a tiszafüredi diákok számára!

2023-12-23 12:24:14