Kulturális élmény a gyulai SZC Harruckern János Technikum diákjainak

2024. március 21-én a gyulai SZC Harruckern János Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium diákjai különleges kulturális élményben részesültek, amikor részt vettek a Déryné Program KultUp alprogramján. Az esemény során a fiatalok izgalmas előadásokat és inspiráló programokat élvezhettek, amelyek gazdagították tudásukat és kulturális érdeklődésüket.

A Déryné Program célja, hogy elérhetővé tegye a fiatalok számára a művészeti értékeket, és hozzájáruljon a kulturális örökség megismeréséhez. A Harruckern János Technikum diákjai ezen a napon egy felejthetetlen és inspiráló élményben részesültek, amely biztosan hosszú időre nyomot hagyott bennük.

Köszönjük a Déryné Programnak és minden szervezőnek, hogy lehetőséget biztosítottak erre az értékes eseményre a gyulai diákok számára!

2024-03-23 13:10:16