Kulturális élmény a Hajdúnánási Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskolában

2024. március 27-én a Hajdúnánási Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola diákjai izgalmas kulturális eseményen vettek részt, amikor a Déryné Program KultUp alprogramja érkezett az iskolába. Az esemény során a helyi fiatalok inspiráló előadásokat és programokat élvezhettek, amelyek gazdagították tudásukat és kulturális érdeklődésüket.

A Déryné Program célja, hogy a fiatalok számára hozzáférhetővé tegye a művészeti értékeket és elősegítse a magyar kulturális örökség megismerését. A Csiha Győző Technikum diákjai ezen a napon egy felejthetetlen élményben részesültek, amely biztosan hosszú időre hatással lesz rájuk.

Köszönjük a Déryné Programnak és minden szervezőnek, hogy lehetőséget biztosítottak erre az értékes eseményre, és hozzájárultak a diákok kulturális fejlődéséhez!

2024-04-01 13:19:33