Kulturális élmény a Kisújszállási Móricz Zsigmond Református Gimnáziumban

2024. március 19-én a Kisújszállási Móricz Zsigmond Református Gimnázium diákjai különleges kulturális eseményben vehettek részt, amikor részt vettek a Déryné Program KultUp alprogramján. Az esemény során a helyi fiatalok izgalmas előadásokon és inspiráló programokon keresztül mélyebb betekintést nyerhettek a magyar kultúra és művészetek világába.

A Déryné Program célja, hogy fiatalok számára elérhetővé tegye a művészeti értékeket és hozzájáruljon a kulturális érdeklődésük fejlesztéséhez. A gimnázium diákjai ezen a napon valóban gazdag élményekkel térhettek haza, amelyek reméljük, hosszú időre nyomot hagynak bennük.

Köszönjük a Déryné Programnak és minden szervezőnek, hogy lehetőséget biztosítottak erre az inspiráló és értékes eseményre a Móricz Zsigmond Református Gimnázium diákjai számára!

2024-03-23 12:52:56