Kulturális élmény a Ricsei II. Rákóczi Ferenc Óvodában!

2024. április 17-én a ricsei II. Rákóczi Ferenc Óvodában különleges napot élhettek át a helyi gyerekek, amikor részt vettek a Déryné Program Vitéz László alprogramjának előadásán. Az esemény során a gyerekek izgalmas és szórakoztató kalandok részesei lehettek, amelyeket Vitéz László történetei nyújtottak számukra.

Az előadás nemcsak szórakoztatott, hanem hozzájárult ahhoz is, hogy a kicsik jobban megismerjék és megszeressék a magyar kulturális örökséget. A program célja, hogy a gyerekek már fiatal korban közel kerüljenek a hagyományokhoz és a kultúrához, amit ezen a napon sikeresen el is értek.

Hálás köszönet a Déryné Programnak és mindenkinek, aki részt vett ennek a felejthetetlen eseménynek a megszervezésében és lebonyolításában!

2024-04-23 11:11:17