Mesés élmény a Bükkszenterzsébeti Százszorszép Óvodában

2024. május 6-án a Bükkszenterzsébeti Százszorszép Óvodában izgalmas napot élhettek át a helyi gyerekek, amikor részt vettek a Déryné Program Vitéz László alprogramjának előadásán. Az esemény során a gyerekek varázslatos kalandokat élhettek át Vitéz László történetein keresztül.

Az előadás nemcsak szórakoztatott, hanem mélyítette a kicsik érdeklődését a magyar kulturális örökség iránt is. A program célja, hogy már fiatal korban közel hozza a gyerekekhez a hagyományokat és a kultúrát, amit ezen a napon sikeresen elértek.

Hálás köszönet a Déryné Programnak és mindenkinek, aki hozzájárult ennek a felejthetetlen eseménynek a megvalósításához!

2024-05-23 11:22:48