Mesés élmény az Abasári Napsugár Óvodában

2024. április 25-én az Abasári Napsugár Óvoda és Mini Bölcsőde kis lakói felejthetetlen élményben részesültek, amikor részt vettek a Déryné Program Vitéz László alprogramjának előadásán. A helyi gyerekek izgatottan várták, hogy Vitéz László kalandjait testközelből élvezhessék.

Az előadás során a gyerekek elmerülhettek a mesék világában, ahol a szórakoztató és tanulságos történetek nemcsak mosolyt csaltak az arcokra, hanem hozzájárultak a magyar kultúra és hagyományok iránti érdeklődésük fejlődéséhez is.

Köszönjük a Déryné Programnak és minden szervezőnek, hogy lehetőséget biztosítottak arra, hogy a gyerekek egy ilyen csodás élményben részesüljenek!

2024-05-02 11:18:42