Mesés előadás a Mosoly-Vár Óvodában Biharnagybajomban

2024. március 11-én a biharnagybajomi Mosoly-Vár Óvodában izgatottan várták a gyerekek a Déryné Program Vitéz László alprogramjának előadását. Az esemény keretében a helyi gyerekek egy varázslatos és szórakoztató előadást tekinthettek meg, amely nemcsak nevetést és örömet hozott, hanem a kultúra és hagyományok iránti érdeklődést is felkeltette bennük.

Az előadás során a gyerekek elmerülhettek a mesék világában, ahol Vitéz László kalandjai életre keltek. A program célja az volt, hogy a legkisebbek számára is elérhetővé tegye a magyar kulturális örökséget, és ezt sikerült is maradandó élménnyé varázsolni.

Köszönjük a Déryné Programnak és minden szervezőnek, hogy lehetővé tették ezt az élményt a Mosoly-Vár Óvoda gyermekeinek!

2024-03-23 10:58:16